ALTITUDE RESTAURANT
NAJVYŠŠÍ ZÁŽITOK
NÁŠ TEAM
REZERVÁCIA
ALTITUDE NEWS
KONTAKT
BRASSERIA PONDELOK - NEDEĽA 11.00 - 22.00 HOD.
ALTITUDE RESTAURANT PONDELOK - NEDEĽA 11.00 - 22.00 HOD.
PASSAGE BAR PONDELOK - NEDEĽA 10.00 - 22.00 HOD.
ALTITUDE GALLERY PONDELOK - NEDEĽA 10.00 - 22.00 HOD.
BRASSERIA
BRASSERIA PONUKA DŇA
BRASSERIA PRE DETI
BRASSERIA VÍNNA KARTA
BRASSERIA NÁPOJE
ALTITUDE RESTAURANT
ALTITUDE Á LA CARTE
ALTITUDE PRE DETI
ALTITUDE VÍNNA KARTA
ALTITUDE NÁPOJE
PASSAGE BAR
PASSAGE BAR VÍNNA KARTA
PASSAGE BAR NÁPOJE
ALTITUDE GALLERY
BRASSERIA PONDELOK - NEDEĽA 11.00 - 22.00 HOD. Brasseria a jej pohodlné prostredie s úžasným panoramatickým výhľadom na Bratislavu a okolité štáty. Brasseria nedáva na obdiv okázalý luxus, skôr príjemnú domácu atmosféru s intímnym nádychom. Sme miestom, kde sa radi zastavíte a kde sa spolu s vami zastaví na chvíľu čas. V tomto okamihu si vychutnáte to najlepšie a to najkrajšie. Ste predsa v Brasserii, v Altitude restaurant s najvyšším zážitkom pre všetkých.
36 miest, 1× 6-miestny stôl, 5× 4-miestny stôl, 5× 2-miestny stôl
ALTITUDE RESTAURANT PONDELOK - NEDEĽA 11.00 - 22.00 HOD. Vitajte na správnej adrese. Altitude restaurant na legendárnom mieste, s najvyšším výhľadom na mesto Bratislava a okolité štáty. V otočnej Altitude restaurant zažijete skutočný zážitok s 360° výhľadom obklopeným kultom panorámy metropoly Slovenska. Je nám veľkým potešením a cťou, že vás môžeme pozvať na objavenie kulinárskych pokladov do našej panoramatickej reštaurácie. Altitude restaurant s vyrážajúcim výhľadom je miesto, kde prebudíme všetky vaše zmysly.
86 miest, 1× 12-miestny stôl, 3× 6-miestny stôl, 14× 4-miestny stôl
PASSAGE BARPONDELOK - NEDEĽA10.00 - 22.00 HOD. Len málo miest v Bratislave má atmosféru. V tejto rozľahlej metropole Slovenska ponúka Passage Bar útočisko pre zmysly svojou jedinečnosťou, elegantne zariadeným priestorom a kvalitným servisom. Passage Bar je súčasťou známej veže Kamzík, nad hlavným mestom Bratislava. Passage Bar prekračuje priemer v zážitku. A nezabudnite nahliadnuť božským výhľadom na panorámu mesta z Brasserie alebo Altitude restaurant pri kulinárskych pokladoch.
29 miest, fajčiarsky salón: 1× 4-miestny stôl, 1× 2-miestny stôl, 1× 2-miestny gauč
nefajčiarska časť: 3× 2-miestny stôl,7× barová stolička, 2× 4-miestny gauč
ALTITUDE GALLERY PONDELOK - NEDEĽA 10.00 - 22.00 HOD. Altitude Restaurant otvorila koncom roku 2014 galériu, ktorá dotvorila priestor reštaurácie a vytvorila možnosť vystavovať diela rôznym umelcom. Altitude Gallery si udržuje svoju charakteristickú identitu a možnosť povedať, že súčasťou reštaurácie je galéria, môže povedať skutočne málokto. My máme túto možnosť a svojim hosťom ponúkame prezentáciu diel, ktoré sa momentálne vystavujú. Altitude Gallery sa stala synonymom kvality a rozmanitosti vystavovaných umeleckých diel obrazov, sôch od tradičných krajiniek, zátiší, portrétov abstrakcie až po surrealizmus. Mentalita galérie sa mení v priebehu roka a návštevníci sú pozvaní do príjemného prostredie Altitude restaurant, ktorá vniesla do Televíznej veže Kamzík umenie. Dnes sme jedna z mála reštaurácii, ktorá v kozmopolitom prostredí na chvíľu zastavila čas. Priestor Altitude Gallery využívame na organizovanie pracovných seminárov, stretnutí, konferencií, sobášov a rautov.
ŠTANDARD: 72 miest, BANKET: 80 miest, ŠKOLA: 60 miest, KINO: 70 miest, RECEPCIA: 110 miest
Altitude Restaurant | Tel.: +421 2 442 569 46 | E-mail: altitude@altitude.sk